Brides’ Bazaar w Dolinie Cedronu

Naturalna fotografia ślubna

Dziś wrzucam kolejny wpis. Trochę do poczytania, trochę do pooglądania. Fotografia ślubna to moja wielka miłość. W związku z tym musiałam zawitać do Doliny Cedronu.

Z racji tego, że moja kochana przyjaciółka wypowie wkrótce sakramentalne tak, a ja będę temu wydarzeniu świadkować (już przebieram nogami, bo nie mogę się doczekać tego dnia) wybrałyśmy się na Brides’ Bazaar do Doliny Cedronu. My kobiety lubimy być na bieżąco i musimy wiedzieć, co aktualnie w trawie piszczy w modzie ślubnej i nie tylko. Blisko nam do rustykalnych klimatów, więc z chęcią uciekłyśmy na kilka godzin z Krakowa do zielonych wzgórz Leńcz. W mojej torebce oprócz miliarda rzeczy, które mogą się zawsze przydać znalazł się również aparat – czyli nieodłączna rzecz, którą fotograf ślubny nosi zawsze ze sobą nawet, gdy nie fotografuje tego dnia pięknej sesji czy też ślubu.

Jak było? Jakie wrażenia przywiozłam do Krakowa? Kto przykuł moją uwagę?

Jako fotograf zawsze przywiązuję dużą uwagę do strony wizualnej produktu. Bardzo blisko mi do klimatów boho , czyli do tego czym wszyscy aktualnie zachwycamy się, a ja kocham to od lat. Prostota, naturalność i elegancja. Więc zrozumiałe, że nie mogło mnie zabraknąć w Dolinie Cedronu.

Natura górą!
fotograf ślubny Kraków Dolina Cedronu

Trzymając w ręce butelkę słowiańskiego cydru buszowałam po stoiskach wystawców. Każdą jedną rzecz, która mnie zachwyciła musiałam dotknąć a zaraz potem oczywiście sfotografować. Niesamowity klimat tworzyła niezliczona ilość świec, zapach pysznego jedzenia, a przede wszystkim luźna atmosfera całego wydarzenia. Zawsze jak odkryję coś pięknego i godnego polecenia, to chcę się tym podzielić z innymi. Mam nadzieję, że dla Was- kochane moje Panny Młode ten wpis będzie pomocny, a przede wszystkim zainspiruje Was i nakreśli drogę do wyboru dodatków ślubnych. Było cudnie. Zresztą sami zobaczcie.

fotograf ślubny kraków Dolina Cedronu 2

A teraz do rzeczy.

1. Bello Matrimonio – spełnia marzenia o Waszym idealnym ślubie podkreślając go pięknymi kwiatami i dekoracjami. Właścicielka to niesamowicie miła osoba, która w swoją pracę wkłada mnóstwo serca. Aneta- cieszę się, że udało nam się zamienić chociaż kilka słów. Tworzysz same cudowności. Gratuluję Ci talentu.

fotograf ślubny Kraków Dolina Cedronu 3

2. Tartelette – słodkie pyszności, które wyglądają jak dzieła sztuki. Torty, ciasteczka, babeczki, czyli wszystko to, co nasze brzuszki lubią najbardziej. Polecam moje ukochane truskawki w czekoladzie i lawendowe makaroniki.

fotograf ślubny Kraków Dolina Cedronu 4

3.Love Prints Studio – to autorska pracownia papeterii ślubnej oraz prekursor zaproszeń rustykalnych w Polsce.

fotograf ślubny Kraków Dolina Cedronu 5

4. Matrhu – piękne muchy, poszetki i inne cuda dla Pań i Panów.

10 (Kopiowanie)

Po wszystkim przycupnęłyśmy na leżakach (przecież musiałyśmy omówić wszystko na bieżąco) chłonąc klimat wydarzenia.

17 (Kopiowanie)

Na sam koniec nacieszyłyśmy oko ultra kobiecymi sukniami ślubnymi Sylwii Kopczyńskiej. To nazwisko zna chyba każdy. Wspomnę tylko, że jej projekty zostały zauważone przez Vouge. Wisienką na torcie był fakt, że pokaz odbył przy pełni księżyca.

fotograf ślubny Dolina Cedronu

Zdjęcia: Kasia Kolecka Fotografia – naturalna fotografia ślubna.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wiadomość